Festivalul Sporturilor Montane - Transalpin

Clasamentele Maratonului Transalpin
(doar cei care au terminat cursa, restul de participanti nu sunt inclusi in acest clasament )

Start la 9:00am

Categoria Masculin

NR COD Nume / Prenume
P1
P2
P3
FINISH
Timp
1
305
POPESCU MARIUS ADRIAN
9:22
10:10
10:53
12:12
3h 12min
2
362
GAICA IONUT CONSTANTIN
9:22
10:10
10:53
12:18
3h 18min
3
383
GRADINARU FLORIN
9:22
10:10
10:53
12:19
3h 19min
4
304
NEATA MARIUS MADALIN
9:22
10:10
10:53
12:26
3h 26min
5
377
SALASAN AUREL
12:42
3h 42min
6
388
DINU VLAD ANREI
12:58
3h 58min
7
277
MICLEA DAN
9:25
10:21
11:14
13:06
4h 06min
8
400
BALEANU CONSTANTIN
9:22
10:26
11:21
13:08
4h 08min
9
206
BIRTALAN ALEXANDRU
9:25
10:27
11:17
13:15
4h 15min
10
316
BOGDAN ILIE POP
9:27
10:29
11:19
13:16
4h 16min
11
307
CIORESCU OCTAVIAN
9:25:34
10:25
11:21
13:22
4h 22min
12
309
CONSTANTIN CODRIN
9:29
10:38
11:33
13:24
4h 24min
13
297
COVACI CONSTANTIN
9:25
10:32
11:31
13:28
4h 28min
14
382
IUGA EMIL
9:22
10:22
11:11
13:43
4h 43min
15
306
NITU IONUT
9:27
10:30
11:21
13:47
4h 47min
16
222
TILEA CATALIN
9:27
10:29
11:28
13:47:15
4h 47m 15s
17
303
BOBIA FLORIN
9:30
10:45
11:50
13:57
4h 57min
18
359
TOMELE CRISTIAN
9:26
10:32
11:36
14:05
5h 05min
19
399
DIACONU CORNEL
9:26
10:32
11:36
14:05:10
5h 05m 10s
20
376
GAL IOAN
9:26
10:25
11:27
14:07
5h 07min
21
221
AMBRUS ROBERTO
9:26
10:33
11:34
14:14
5h 12min
22
282
TIGMEANU BOGDAN
9:27
10:34
11:41
14:22
5h 22min
23
371
NICULESCU DANIEL
9:25
10:49
12:05
14:27
5h 27min
24
315
POENARU DRAGOS
9:25
10:42
11:53
14:29
5h 29min
25
234
IACOB TUDOR RISTIAN
9:40
11:06
12:14
14:37
5h 37min
26
360
DOBRE BENIAMIN
9:22
10:12
12:35
14:42
5h 42min
27
225
CONSTANTIN .............
9:35
11:04
12:27
14:58
5h 58min
28
294
SERBAN CRISTIAN
15:11
6h 11min
29
318
CIOBAN GABRIEL STELIAN
9:36
11:13
12:31
15:19
6h 19min
30
298
SMARANDOIU IONUT
9:44
11:19
12:45
15:31
6h 31min
31
299
ENACHE ADRIAN
9:44
11:19
12:45
15:31:10
6h 31min:10s
32
351
BOIA GIANI
9:35
11:12
12:29
15:39
6h 39min

 

Categoria Feminin

NR COD Nume / Prenume
P1
P2
P3
FINISH
Timp
1
375 GETA MARIA ALEXANDRA 9:22 10:23 11:20 13:01 4h 1min
2
317 ANCA DEASCU 9:35 10:54 12:22 15:11 6h 11min
3
319 CIOBAN DORINA ELENA 9:36 11:13 12:31 15:19 6h 19min
4 361 NATANGA IRINA 9:36 11:12 12:31 15:57 6h 57min
5 204 BRANZANU NICOLETA LILIANA 9:41 14:24 13:04 16:22 7h 22min
6 239 OLTEANU SANDA 9:44 11:52 13:40 17:56 8h 56min